| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

De ce vă uitați la anime?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Pentru idei, imaginatie si faptul ca in desene se pot reprezenta toate ideile care apartin imaginatiei cuiva.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru MeConstantine):

Si eu ma uit din aceleasi motive

| MeConstantine a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Poti recomanda anime-uri bune? Eu Guilty Crown, Heroic Age.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru MeConstantine):

Recent am vazut little witch academia. Preferatele mele ar fi Death note, one piece, kenichi, shigatsu wa kimi no uso, magi the labirinth of magic, dar daca iti place guilty crown si heroic age as recomanda cross ange, neon genesis evangelion si steins gate

9 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Unele anime sa stii ca sunt chiar ok! sunt si anime din acestea mai sadice daca vrei! dar ce conteaza sunt anime in fond!

| Anonima163333 a răspuns:

Nu ma uit, dar cred ca sunt faine.Mi-au zis unii prieteni.

| Raluca591 a răspuns:

Sunt o creatie minunata, frumoasa

| thepinklady30 a răspuns:

Ma uit la anime pentru ca sunt mult mai bune decat desenele si personajele evolueaza, cresc pe parcursul actiunii si nu raman la aceeasi varsta. De asemenea, actiune e mult mai interesanta. Daca vrei sa te uiti la vreun anime bun, iti recomand : Nanatsu no Taizai, Black Clover, Nana(asta e mai sentimental), Naruto Shippuden, FairyTail, Katekyo Hitman Reborn, Tate no Yusha.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru thepinklady30):

Numai anime-uri naspa ai recomandat

| thepinklady30 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Parerea tawinking Eu doar ti-am zis opinia mea