| EuTeIubesc a întrebat:

Deci...Sunteti de acord cu mine? Daca da bine, daca nu asta e! http://i.imgur.com/CNDHK.png

Răspuns Câştigător
| Trinitas a răspuns:

Daca un comic e prost, e prost si gata. Macar isi spune parerea direct si nu e pupincurista. Spune direct, dar spune bine. Oricum celalalt comic a fost cel putin penibil.
Acum ca am lamurit asta, du-te dracu si invata limba romana. Ai o gramatica de tot rahatul si scris de pitipoanca.

7 răspunsuri:
| EuTeIubesc explică (pentru Trinitas):

Da dar ii jigneste! Si du.te uh dracu!

| Trinitas a răspuns (pentru EuTeIubesc):

Eu te-am trimis cu un scop: sa inveti limba romana astfel sa o poata intelege si altcineva decat cocalarii/pitipoancele de mess.

| ClownFish a răspuns:

Macar ea spune adevarul si nu este pupincurista.
Iar tu esti cam certata cu gramatica, nu crezi? raised eyebrows

| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet fă ca ea spune adevarul. Aproape toata categoria comics a fost invadata de copii certati cu gramatica (,) care pun numai comice naspa.Ea deseneaza foarte bine,dar nu se compara cu cretaker, pinguinul, dicken sau mihnea...Lasa-te pe scurt.Ai venit si tu cu o revolta care nu te ajuta la nimica.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru Trinitas):

Deci...ăă...băi,ăsta
du.te uh dracu-lui c-ă esti ta-re nesimti-t.
Fatha te-a dat dracu-lui di-n frustrar-ea provocată de inu=juriile și criticile taleh injurioase si cu carac-ter trivial.Prin urmare t-e invi-t să fa-cy o plimbărikă la...bar,lasă dom'le dracu fetișcanele preadolescentine și hai la o bere.

| raulraul33 a răspuns:

Heeei nu va mai certati ca nu e cazul, e un desen aiurea. atita tot

| PastilutzaColorata a răspuns:

Si asta e unul dintre motivele pentru. care trebuie sa folositi prezervativul!