| alexandra2859 a întrebat:

Http://i.imgur.com/QXF4n.jpg

sunteti de acord cu aceasta imagine?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Dap :D, doar eu o folosesc destul de des pe aici, ma scuteste de scris mult, prea mult http://images.tribe.net/......5ff0829813
M-a distrat cineva (crestin), cand a zis ca este de acord si accepta ipotezele demonstrate =)), adica fapt. Pai alea erau teorii inainte sa fie demonstrate, asa cum este teoria evolutiei, de exemplu.

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce să fiu de acord cu părerea altora?
Pa, pa.

| Labyrinth a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Părerea ta e unică în lume? Nu poate fi aceeaşi cu a altuia?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Labyrinth):

Bună.
Nu am fost convinsă, da? Omul este unic, ca ființă pe pământ.
Nu văd de ce să continuăm?
Pa, pa.

| Labyrinth a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tu ai spus-o ca şi când ar fi o regulă, că nu împărtăşeşti părerea ta cu altcineva. Nu am nimic cu faptul că nu eşti de acord cu poza, cred că am înţeles eu greşit şi ţi-am explicat mai sus de ce.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu e politicos sa raspunzi cu o intrebare la alta intrebare.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Thunderstruck):

Bună.
Poftim?
Și comenatariul tău... este foarte bine plasat în poveste!
Pa, pa.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Legiuitoarea):

OK, eu sunt de acord, tu esti? Da sau nu, asta cere intrebarea.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Thunderstruck):

Bună.
Și tu de ce insiști?
Dacă nu am fost convinsă, ce răspuns te aștepți să fie? Unul pozitiv?
Nu!
Pa, pa.

| alexandra2859 explică (pentru Legiuitoarea):

De ce nu?

| alexandra2859 explică (pentru Legiuitoarea):

Doar daca esti crestina ai putea sa negi un asemenea adevar.

| RAY a răspuns:

Da asta e stiinta de aia o iubesc,pacat ca nu are cine sa mi-o explice,profesori nu au chef nici ei de scoala

religia e fantezie curata de asta se numeste credinta,trebuie sa respecti,dogme,idei, porunci pentru ce?
nu o sa vezi in viata ta cu ochii raiul, dumnezeu, diavol, ingeri, traiesti doar cu falsa speranta si atat

| alexandra2859 explică (pentru RAY):

Din pacate asta este adevarul!

| M25M a răspuns:

Surprinde destul de bine esenta celor doua domenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| C0nstantin a răspuns:

Da. Atata ca la partea cu religie la partea "Pastreaza ideea pe vecie" ar trebuie sa fie "Pastreaza ideea pe vecie intr-o carte". Ca toate religiile au cate o carte: Biblia, Coran, etc.