| ღஜღpikapikaღஜღ a întrebat:

Deci...
Tocmai ce am terminat de vizionat primul episod din Tonari No Kaibutsu-kun si nu mi se pare ca e nu stiu ce... Adica, ar merita sa ma uit in continuare la acest anime?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Atat iti pot spune. Parerea ta nu este gresita. Decizia iti apartine... Timpul fiecaruia are o anumita valoare. Daca nu ai alta varianta mai buna atunci merita. Succes!

3 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

viata ta e in mainile tale

| Croampa a răspuns (pentru syd2):

Cred ca nu numai eu sunt confuz... thinking

| Sakura13574 a răspuns:

Am vazut animeul... Poti sa faci cum vrei tu. Poti sa te uiti in continuare si daca nu iti place, asta e.