| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul 13 Reasons Why?

Am urmărit primul episod. Pe lângă faptul că acest Clay mi se pare îngrozitor de sec, inexpresiv și fad, merită vizionat în continuare?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si eu ma uit, sunt la episodul 6 si da ma cam plictiseste Clay dar serialul chiar m-a prins. Mai uita-te la 2-3 episoade si daca chiar nu te prinde mai bine te lasi, nu are rost sa pierzi timpul cu un serial care nu-ti da sentimentul ca vrei sa-l urmaresti.

| deeeaqq a răspuns:

Da, se merită.
Și eu credeam că e nasol când am văzut primul episod, dar mi-am făcut timp weekend-ul ăsta și l-am terminat. Mie una mi s-a părut super bun și ft. fain, acum depinde și de preferințe.
Ăh, să știi că la final te cam distruge.

| Delevingne_Andreea_1978 a răspuns (pentru deeeaqq):

O sa apara sezonul 2, si Hannah s-ar putea sa nu fie moarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt lucruri mai bune de facut decat sa stai sa te uiti la seriale.
De exemplu sa inveti tot felul de lucruri noi, daca vrei ca maine sa ai rezultate astazi trebuie sa faci ceva.

| user123654 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poți învăța foarte multe și din filme/seriale.

| 123456789010 a răspuns:

Merita vizionat. Și eu am avut aceeași părere despre Clay. Dar, daca te uiți în continuare, o sa ii faci o părere noua. E chiar interesant și enigmatic. Crede-ma. Și pe mine mă plictisesc majoritatea serialelor, dar acesta chiar merita vazut