| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Dintre fanii naruto shippuden, cine stie capitolele din manga corespunzatoare episoadelor 320, 321, 322, s.a.m.d? Fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Nu prea avem de unde să ştim, din moment ce nici nu au apărut toate episoadele.Plus că unui episod nu îi corespunde mereu doar un capitol, ci mai multe. Episodul 320 nu cred că este şi în manga, deoarece din câte ştiu este filler(dar nu sunt sigură, nu m-am mai uitat la Naruto). Episoadelor 321 şi 322 le corespund capitolele 559, respectiv 560.De aici încolo cred că poţi să te uiţi şi singură:http://www.mangareader.net/93/naruto.html

1 răspuns: