| HaruhiFujioka a întrebat:

Domnul Alexrover de pe TPU care imi e prieten si in realitate s-a jucat ieri cu dusmanul meu, al lui varamea si al lui! Nu stiu ce are in cap! Am facut un comic care arata ce imi vine sa-i fac x( Ce parere aveti? http://i.imgur.com/fnKjg.jpg E primul meu comic! ziceti-mi la ce sa mai lucrez! Accept orice critici!

2 răspunsuri:
| LoveAnime4ever a răspuns:

Ce tare ii! Ai grija la cap Alexrover :d rolling on the floor.

| loveanime_2407 a răspuns:

Esti tare si pentru un comic este reusit din partea mea rolling on the floor rolling on the floor