| irinalili a întrebat:

Doresc sa stiu daca sunt coduri pe Transformice pentru items-uri si care sunt acleea?
Primul raspuns corect Funda repedebig grin

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| papyterier a răspuns:

Pai exista 2 coduri /facebook care iti da 20 de branze si /atelier801 care iti da o palarie cu o felie de tort pe ea. In rest pentru chesse, doar daca iti schimbi parola vei primi 40 de branze si un cercel cu o branza. Altele nu cred ca mai sunt, adica de cand ma joc eu transfomice am cautat si doar pe acestea le-am gasit. Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| irinalili explică:

Hello,nu dau funda,asta nu e scrisul meu,Vreau sa imi sterg contul de pe TPU,k tu cf? Bn, k, si cmz? A da mersi, urasc TPU, voi?