| Micut123 a întrebat:

Imi puteti spune cateva coduri de iteme sau cheese la transformice?
Dau funda pentru primul raspuns

Răspuns Câştigător
| Dyanna13 a răspuns:

Coduri n-am, dar stiam ceva de sms-uri, trimiti sms, primesti cod, il validezi in shop unde arata capsunile... Apropo, add : Xoniaa happy

2 răspunsuri:
| Micut123 explică:

Sorry nu stiu chiar asa de mlt, dr am un cd /facebook

| Dyanna13 a răspuns (pentru Micut123):

Vino pe /sala facebook, sunt Xoniaa, sau ma gasesti si la contul Dyutzzaa. Ziceai ca ai un cod? e usor de activat, sper ca ai inteles cum, fara intermediari (useri care cer codul ca sa il activeze, sunt minciuni astea. Il activeaza pentru contul lor sad ). Unde iti apar capsunile, la "Cumpara capsuni"sau nu stiu cum vine, scrii codul. FARA INTERMEDIARI, ca aia mint.