| TommoGirl a întrebat:

Era mai de mult un animeu cu niste fete care se transformau in fete-pisici avreau urechi si coada de pisica si multe altele. avea puetri. etc. stie cineva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Cred ca e vorba despre MewMew. Gasesi episoadele pe Yopu Tube sau alte site-uri cu subtitrari. https://www.google.ro/......ps?/search

Pa, pa!

5 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Tokyo Meaw Meaw (sper ca am scris bine)

| товарищ a răspuns:

Pisicutele mew mew! Tin minte! cu nite fete colorate pisicute, sefa lor era cea in roz.

| TommoGirl explică:

Stiti unde le-as putea vedea? in afara de vplay sau deseneanime.ro!

| lary1399 a răspuns:

Si eu m-am uitat, e Tokyo Mew Mew. Episoadele le gasesti pe vplay sau daca nu pe deseneanime.ro.