| LovKid a întrebat:

Hey TPU!
Acum ceva timp mi-am amintit de un serial la care ma uitam cand eram mica. Era un serial anime cu niste fete care se transformau intr-un fel de eroi cu ajutorul unor medalioane parca. Lucrau intr-o cafenea. Una se transforma intr-o fata pisica cu urechi si coada si era imbracata in roz. Alta... una mai mica in maimuta portocalie.si tot asa.
Plz spuneti-mi cum se numeste... dau funda la primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Buna,asta e anime-ul pe care il cauti: http://anilinkz.com/series/tokyo-mew-mew Se numeste Tokyo Mew Mew si poti sa il vezi online cu subtitrare in engleza pe site-ul anilinkz.

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Witch.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Este cumva Witch?
Pa!

| vSorin a răspuns:

Witch?

| Raven_Grim_1997 a răspuns:

Mew Mew Power