| Pascal_Elena_1990 a întrebat:

Era un film cu desene animate in care un ursulet zicea mereu "imbratisare, imbratisare", cunoasteti denumirea lui?

Răspuns Câştigător
| TURCUL0001 a răspuns:

Ursuletul pool?

| Pascal_Elena_1990 explică (pentru TURCUL0001):

Paremise ca e acesta, dar nu-l gasesc nicidecum in net. Poti sa mi dai careva detalii, te rog? :$

6 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Nu era dela desenele alea animate planeta schciurilor ursu

| Katoteshika a răspuns:

Poate ursuletul pooh...
nu sunt prea sigura dar cand se uita soramea mai zicea din cand in cand imbratisare...

| AnnaDllk a răspuns:

Poate Winnie The Pooh

| Pascal_Elena_1990 explică (pentru AnnaDllk):

Nu e Winnie The Pooh sad Ala era un ursulet de cloare cafenie si subiectul filmului era ceva de genul: baietelul a crescut mare insa ursuletul de plus oricum vrea imbratisari happy

| Pascal_Elena_1990 explică:

Nicidecum nu gasesc Ursuletul Pool in net sad poate mai multe detalii? :$