| zamfira a întrebat:

Care este personajul de film/desene animate/ carti cu care semanati? Eu de exemplu ma regasesc f mult in Pucca (desene animate). Zapacita, dragastoasa, care il fugarareste si-l "terorizeaza" mereu pe sot (Garu - in desenele animate), aiuruta. big grin Care este personajul care va reprezita? happy

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cel mai mult ma aseman cu Popeye marinarul. Pentru mine spanacul este informatia. Omul informat este cel mai puternic om.

| Bacemi a răspuns:

Eu cel mai mult ma aseman cu Popeye marinarul . Pentru mine spanacul este informatia . Omul informat este cel mai puternic om .

| Flav a răspuns:

Johnny Bravo. Yooo mamaaa :->

| lia a răspuns:

Seman cu Fiona din "Shrek", doar ca nu sunt verde laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

rolling on the floor Andrei, lasa visele. Olive a ta e departe, ai uitat?
Eu? Cu Ursul Bernard. big grin

| LNK a răspuns:

Eu cel mai bine as semana cu Rikki din H2O. Ma descrie in totalitate la comportament. big grin

| Ana_6509 a răspuns:

Cu Mandy din Grim & Evil(aventurile lui Billy si Mandy)
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| andreimicutu a răspuns:

Eu cred ca cel mai potrivit personaj din desenele animate este Popey Marinarul.

| anka_6296 a răspuns:

Eu seman cu tweety pentru ca e plina de viata si energica. eh da as semana si cu hello kitty da mai mult cu tweety :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah Montana! \m/ rolling on the floor glumeam...Cred ca ma aseman cu Lizuca din Dumbrava Minunta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine cred ca ma reprezinta miley din hannah montana deoarece e amuzanta si niciodata nu isi lasa prietenii sa isi rezolve singuri problemele si se baga sa ii ajute...si de multe ori intra in belele cam asa sunt si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult Snoopylaughing) sau Spongebob