| Alezuza a întrebat:

Este adevarat ca va exista Naruto Akippuden adica stiu ca se zvonea mai de mult ca ar exista dar zvonurile incep sa fie din ce in ce mai multe.A anuntat Masashi Kishimoto ceva legat de Akippuden sau de unde a venit zvonul asta? Fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| OtakuForever a răspuns:

Inca este Naruto Shippuden, manga inca continua. Pana nu se termina Shippuden si manga, nu stim ce va fi. Dar, chiar daca vrem noi o noua serie, tot ramana la atitudinea lui Kishimoto (creatoru). Si zvonu aparut de la unii fani, cred.
La revedere.

6 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Exista atata stiu dar nu stiu de unde e zvonu asta

| OtakuForever a răspuns:

Iti multumesc pentru funda.
La revedere.

| Alezuza explică (pentru OtakuForever):

Nu trebuie sa imi multumesti eu ar trebui sa iti multumesc pentru raspunsul tau, deci multumesc!

| OtakuForever a răspuns (pentru Alezuza):

Cuplacere! laughing

| Denymatrix a răspuns:

Nu,nu va exista nici un Akippuden.Acest zvon a fost facut de fani.Seria manga se apropie de sfarsit si Kishimoto nu a dat nici-un semn ca ar vrea sa o continuie...

| cornelino999999 a răspuns:

O sa fie, dar nu stim cand