| roxanarsene a întrebat:

Este vreo cineva treaz la ora asta? vreau sa stiu ca atunci cand plec sa sting becul!

3 răspunsuri:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Eu ma trezesc la 6 si sambata si duminica! Si la 5 cand am scoala.

| blueangel99 a răspuns:

Nu prea ştiu, că eu nu sunt o cineva. Eu sunt blueangel1999, şi da, sunt trează, că doar nu era să dorm la ora asta ಠ_ಠ
Stinge becul o dată, că e lumină afară, copilaş! waiting
Pa, pa!

| Originalone a răspuns:

Mai pustane,eu unul sunt beat,asa ca treaz nu pot fi, decat luni cand ma duc la lucru.
In fiecare weekend tot insetat sunt dupa bautura, in fiecare noapte incerc sa stau treaz dar de fapt sunt beat.