| petrisor90 a întrebat:

Salut am 14 ani si am o problema nu mi s-a intamplat doar mie cand vreau sa dorm si trebuie sa sting becul imi vine sa o iau la fuga habar nu am de ce si cand ajung in dreptul patului imi vine sa sar pe el parca cum ar iesi ceva de sub pat imi puteti spune cum sa scap se asta?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa scoti picioarele patului?

| OoBunnyoO a răspuns:

Iti va trece odata cu inaintarea in varsta. Inca copiliaresti (scuze de cacofonie).
Oricum, daca vrei sa te controlezi, dupa ce stingi lumina, chiar daca simti acest impuls, abtine-te sa o iei la fuga. Dupa ce vei face asta de cateva ori, vei scapa de problema asta.

| eutunoilafilm a răspuns:

Uite-te la un film de comedie, asculta muzica.
Ciudata problemarolling on the floor.
Sper ca te-am ajutat.