| anonim_4396 a întrebat:

Esti singur cu :o musca, un scorpion, 3 fantome si un baby-sitter.Mai ai un pistol de pe vremea lu Ceausescu si 1 glont. Ce faci?

Răspuns Câştigător
| ÖpëиTPU a răspuns:

Ma sinucid ca oricum ma omoara fantomele

10 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

M-aș uita la ei și aș spune:
„Hei prieteni, hai sa tragem prafu` de pușcă din cămașa glonțului pe nas!"
Pistolul îl păstrez pentru mai târziu...

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Impusc scorpionul, pun musca sa sacaie baby-sitter-ul si ies la o bere cu fantomele

| FuckOff a răspuns:

Le arat la toti o poza cu soacramea, si lesina garantat

| Zuzzy05 a răspuns:

Plec laughing si le las in pace. daca as fi baiat as lua baby-sitterul cu minesmugdar asa.hee hee

| iuliana40 a răspuns:

E super pai sa vedem deschid fereastra si dau afara musca fac spiritism si izgonesc fantomele pe baby-sitter o/il concediez si trag cu pistolul in scorpion

| Nicoleta a răspuns:

Iau baby-sitterul cu mine si plec

| Miina a răspuns:

Buna.
Pe musca o dau afara.
Fac spiritism si alung fantomele.
Baby-sitter-ul il concediez
Si pe scorpion il impusc.
Bye.

| SockyQ a răspuns:

Pun musca sa ma împuște.

| AyameKyaa a răspuns:

Impusc scorpionu, gonesc fantomele si baby-sitterul si prind in palma musca

| Mara15 a răspuns:

Impusc scorpionul, pe musca o las in pace, sperii fantomele si cu baby-sitterul...il las acolo si plec in voia mea.