| Oanny a întrebat:

La multi ani mieee! implinesc 15 ani...pfff ...si din lipsa de ocupatie am facut un mic filmulet cu mine:D http://www.youtube.com/watch?v=4h6B8ZmNh8k

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La multi ani!hee hee

| Roby67 a răspuns:

La multi ani, si petrecere frumoasa, fara "California Dreamboys" laughing

| Annitu a răspuns:

La mulţi ani!:*

faci cinste da?big grin

| Betty18 a răspuns:

La multi ani tie!>big grin

| mariaw a răspuns:

Frumos.amintirile imortalizate cu prietenii-de nepretuit

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii.Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate visele si dorintele.LA MULTI ANI!

| Яùxsi a răspuns:

La multi ani si sa cresti mare si frumoasa! bine, ca esti deja frumoasa smug

@diana. melodia se numeste delia- ziua ta happy

| diana a răspuns:

La multi ani! Sa fi sanatoasa, fericita si toate visele sa ti se indeplineasca!kiss
Esti dragutahappy
Cum ziceai ca se numeste melodia?

| enam2000 a răspuns:

La multi ani! happy

| dtte a răspuns:

La multi ani si sa cresti mare! Fa acum ce-ti trece prin cap(eh, nu chiar tot)si bucura-te de perioada asta, mai tarziu ii vei simti lipsa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Multi Ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LA MULTI ANI! :*
Vreau si eu tort drooling