| anonim_4396 a întrebat:

Primul meu comic, facut din lipsa de ocupatie. Sper sa va placa.
http://i.imgur.com/l5sKJ.jpg

7 răspunsuri:
| TatSergiu a răspuns:

E dragut, dar de acum incearca sa le faci tu sa nu furi munca altcuiva.

| Eღilia62 a răspuns (pentru TatSergiu):

Cum adica am furat munca altcuiva? Eu l-am facut, pe http://memebase.com/ragebuilder/
Doar ideea exista si in alte comicuri.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Eღilia62):

E un câcat.
Şi îţi şi zic de ce:
1.Ai folosit meme face-uri, care sunt cea mai mainstream chestie ever, care sunt folosite prost de majoritatea şi care au devenit penibile datorită popularităţii pe care au dobândit-o la sfârşitul lui 2011 şi începutul lui 2012, deci pentru că sunt folosite de orice pulete care se crede amuzant şi cul.
2.Ai folosit o idee care chiar dacă era originală, tot neamuzantă era.
Pe bune acum, tu chiar ai râde la un aşa comic?
3: Ai făcut şi greşeli:
"Why don't you knock on the door first?"
"I thought you were sleeping."
Deci, 0/10, no.

| Măduuțaa a răspuns:

E simpatic!

| Andyy005 a răspuns:

E ok. Dar incearca sa faci un comic cu ideea ta proprie happy

| yaquzo a răspuns:

Cel mai naspa comic pe care l-am vazut in viata mea plus de asta o imagine de acolo e copiata. Daca as fi Mihai Petre si ai veni cu aste la mine le as arde.

| duky a răspuns:

E dragut da data viitoare scrie in romana adauga-ma te rog ca prietena sunt nouahappyhappy