| GeannyCatty a întrebat:

Heeeiii! Ma macina o intrebare..defapt mai multe. Dar cea mai importanta : Va aparea pana la urma vampire knight eternit/ destiny sau pureblood. Cum se numeste, adica sezonul 3 din vampire knight? Daca da, atunci cand. Eu nu vreau sa citesc manga. Si daca a aparut imi puteti da un link cu niste site-uri unde as putea vedea Sezonul 3? Funda! :**

Răspuns Câştigător
| frumusikgirl1 a răspuns:

Si eu am vizionat Vampire Knight dar daca pana acum nu a aparut sezonul 3, presupun ca nu mai apare. Imi pare rau.

| GeannyCatty explică (pentru frumusikgirl1):

Acum am mai cautat pe net si am vazut ca s-ar putea sa apara in vara aceasta sau in 20151! straight face

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru GeannyCatty):

2015? pe bune? treaba ta daca vrei sa astepti pana atunci dar eu nu mi-as face sperante..pana in 2015 o sa iti placa alt anime ( asta daca o sa te mai uiti pana atunci ) si nu prea cred ca v-a aparea vara asta. Daca vrei sa te uiti la un alt anime cu o poveste de liceeni iti recomand Kaichou wa maid-sama. Vizionare placuta.

| GeannyCatty explică (pentru frumusikgirl1):

sigh Mersi ca mi-ai zis alt anime big grin Dar are toate sezoanele?

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru GeannyCatty):

Are 1 singur sezon..mai exact 27 de episoade, dar este genial, o sa te indragostesti de el. Eu astept sa vad daca apare si sezonul 2. Daca vrei sa il urmaresti scrie pe google,, Kaichou wa maid-sama online romana`` si primul sait aparut este cel care iti da toate episoadele cu tot cu subtitrare, in ordine. Cat despre ajutorul meu, stai calma, imi place sa ajut oamenii interesati de animeuri!

| GeannyCatty explică (pentru frumusikgirl1):

laughing L-am terminat si chiar mia placut...Deci zici tu ca s-ar putea sa apara si sezonul 2? Poi de cand se spune ca o sa apara? raised eyebrows

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru GeannyCatty):

Habar nu am laughing. Ma bucur ca ti-a placut.

7 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu, nu apare. Vampire Knight Destiny este inventat de fani.
Nu exista si nici nu va exista un al treilea sezon.