| RoxYuuKikyo a întrebat:

Mah! Deci pana la urma a aparut sau nu sezonul 3 din Vampire Knight? x(
Da-ti-mi un site ca sa imi dovediti! x(

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Nu a aparut sad Cel mai probabil va aparea prin 2013... unii spun ca pe 6 iulie 2012 va aparea, dar sezonul va aparea cand vor fi destule capitole manga aparute pentru a putea fi facut un nou sezon.
Cum apare doar un capitol pe luna...cred ca vom avea ceva de asteptat, dar odata si odata tot va aparea big grin

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Unii zic, ca da altii ca va aprea cum in 2011 dar nu o data sigura insa 2011 a trecut aproape si nu am vazut nimic! Nu cred ca vor mai fic, insa zic unii ca inca se discuta despre asta!

| llDya a răspuns:

Nu stiu scuze nu ma uit daca e o sa caut si te anunt kiss