| GeannyCatty a întrebat:

Heeeiii! Ma macina o intrebare..defapt mai multe. Dar cea mai importanta : Va aparea pana la urma vampire knight eternit/ destiny sau pureblood. Cum se numeste, adica sezonul 3 din vampire knight? Daca da, atunci cand. Eu nu vreau sa citesc manga. Si daca a aparut imi puteti da un link cu niste site-uri unde as putea vedea Sezonul 3?

1 răspuns:
| MasterStefan a răspuns:

Nu a apărut și nici nu se știe dacă va mai apărea.Sincer, și eu îl aștept. big grin