| Paige_Andreea_1999 a întrebat:

Heeey TPU..am o mica intrebare pentru iubitorii de anime...
In anime-ul Kuroshitsuji personajul UnderTaker are nume roman Adrian Crevan dar Grell Sutcliff nu stiu daca are... daca stiti imi puteti spune va rog frumos.
DAU FUNDĂ!
P.S.(nu stiam ce categorie sa aleg)

3 răspunsuri:
| LuluOneMillion a răspuns:

Nu este oficial, dar: https://twitter.com/ReaprUndertaker. Iar Grell a mai fost Jack Spintecatorul care face parte si din Sherlock Holmes series mi se pare.

| CsD69 a răspuns:

Din cate stiu eu, numele de Adrian ii este atribuit lui Undertaker de fani. Nu e ceva oficial, din cate stiu eu. Poate ma insel.
Am cautat si pentru Grell Sutcliff si nu am gasit nimic. Sunt foarte multi fani care intreaba pe forumuri exact ce ai intrebat tu si nimeni nu stie sa raspunda.

| xxRandomNamexx a răspuns:

Si eu m-am uitat la Kuroshitsuji si Undertaker si Grell au fost preferatii mei...si restul erau doar hot=]

Acel nume nu este ceva oficial, te poti uita pe wikia ca sa vezi pentru tine. Si nu Grell nu are pentru ca numele lui este deja cunoscut deci nu prea ar avea sens, dar in cazul lui Undertaker probabil e o porecla deci numele lui va fi mentionat in manga cu siguranta ^^