| anonim_4396 a întrebat:

Salut, fani anime! Care stie in ce episod se saruta sasuke si naruto?

8 răspunsuri:
| myelys a răspuns:

3 din Naruto si 194 din Naruto Shippuden

| MasterBoY1234 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) penala faza frate rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))

| AnGeL13w a răspuns:

Pai...in primul episod! Shikamaru il impinge pe Naruto din greseala peste Sasuke si...KISS!

| ionutzneji a răspuns:

Cred ca 3

| grEEnnEErg a răspuns:

In primul episod, intr-adevar, dar am mai vazut o parte cand iar se saruta. Scz, nu stiu ce episod, dar il poti gasi la funny moments din shippuden (pe you tube). Este foarte amuzant, cand li s-au legat mainile si incercau sa si le desparete...laughing