| sbafbsvlisach a întrebat:

Heeyyy TPU! Auziti am facut un test de traducator pe siteul Animekage.ro.Aici vine intrebarea NUMAI pentru cei care l-au facut de asemenea dupa cat timp ati primit raspunsul daca sunteti primiti in echipa? Pe mail l-ati primit nu? Funda:*:*

3 răspunsuri:
| tudord95 a răspuns:

De obicei primesti raspuns in 24 ore happy
Dar sunt multe ate site-uri care cauta traducatori: nbi-subs; anime nolimit, anime kage.com la ei trebuie sa traduci doar o bucata de text si iti spun peste 5-10 min daca te primesc sau nu. eu ti-as recomanda sa traduci pe nbi sau nolimit. Sunt multi care traduc si fansubul este foarte aciv fata de Animekage.ro. Pe astea 2 macar vei primi si comentarii de multumire de la vizitatori. Funda?

| sbafbsvlisach explică (pentru tudord95):

Poti sa-mi trimiti linkul te rog de la testul de traducere de pe animekage.com nbi-subs si anime nolimit? Mersihappy

| tudord95 a răspuns (pentru sbafbsvlisach):

Trebuie sa vorbesti cu admini de pe site la nbi subs ii Nagato, la nolimit Massy10, si la anime kage nu mai stiu cine era, vorbeste cu ei pe chat si iti da un anime si programu de tradus si traduci 50 replici daca traduci bine te primesc in echipa FUndita?