| hisoillu a întrebat:

acum cateva zile am facut un test de traducator pentru siteul animekage, voiam sa intreb cam in cat timp primesti emailul in care iti spun daca ai trecut sau nu? Sau daca nu ai trecut nu se mai obosesc sa-ti dea email? laughing)

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde putem sti noi? Intreaba-i pe ei.

| hisoillu explică (pentru darrio2007):

Era clar ca e o intrebare pentru cei care au dat deja testul acela, daca nu stii nu are rost sa raspunzi.

| darrio2007 a răspuns (pentru hisoillu):

De unde stii ca eu nu l-am dat?

| darrio2007 a răspuns:

Sunt in top pentru raspunsurile date, apreciate sau nu, de utilizatori. Daca tie nu-ti convine ca nu te-a ajutat nimeni la intrebarea asta a ta, este alta problema. Si incearca sa nu mai jignesti, ca nu e bine.

| Sn4k3 a răspuns (pentru darrio2007):

Pai cum l-ai caracteriza? Multi useri (din cei fruntasi) dau astfel de raspunsuri, de intrebari nici nu mai zic (inutile le mai poti numi sau "degeaba") si doar eram curios sa stiu motivul, daca e pentru puncte sau sunt ceva motive personale la mijloc laughing. Cat despre intrebare, nu e a mea.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sn4k3):

Ma asteptam la replica. Stiam ca nu este a ta. De-aia am si raspuns in acest mod. Mai bine il ajuta-i pe el decat sa ma critici pe mine.
Acun te-ai prins de ce nu esti in top?

| Sn4k3 a răspuns (pentru darrio2007):

Vad ca obisnuiesti sa intrepretezi gresit. Nu cautam sa fiu in top, doar ca e un lucru destul de ciudat ce faceti si eram curios de scop sau cauza cel putin laughing. Daca as fi stiut, i-as fi raspuns, doar ca mi-a sarit in ochi raspunsul tau. Ti-am pus o simpla intrebare, pe care o puteai evita daca te supara, dar nu vad de ce te-ar supara daca consideri ca e ok lucrul asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Sn4k3):

Crezi ca m-am suparat? Dimpotriva,

| Flavianadx a răspuns:

Ce tare. Ce limbi stii?