| Dalyan a întrebat:

Hei, aveti idee daca exista vreun site care sa aiba anime-uri dublate in engleza cu subtitrare in japoneza? o.O Dau funda.=)

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cam prea mult, de obicei e invers. Cauta pe goodanime, dar nu cred ca gasesti sigur.

| Dalyan explică (pentru CM7YRE):

Da stiu dar invat japoneza si ar fi mai usor..Ehh speranta moare ultimalaughing Mersi oricum o sa ma uit pe site sa vad daca gasesc ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalyan):

E mai bine sa inveti prima data cuvinte, si fraze, apoi scrisul si apai ca sa citesti, anime nu cred ca ai sa gasesti, dar manga da.