| IncredibleJoker67 a întrebat:

Ce impresie v-a lasat anime-ul Anohana? De ce?

Răspuns Câştigător
| stefyyyy a răspuns:

Mie sincer mi-a placut. Sfarsitul era de asteptat...E un anime foarte emotionant, te face sa te gandesti din nou la copilarie si sa reflectezi mai mult la schimbarile care s-au petrecut in viata ta de atunci.Iar personajul Menma este intruchiparea copilului universal.Are acea puritate pe care noi cei mai mari nu o mai avem...Te pune putin pe ganduri anime-ul! Cam tragic, dar frumos.

9 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Uneori e mai bine să nu uiți pe cineva chiar dacă altcineva te tot presează că trecutul e trecut și că tu trebuie să treci peste.

| suităr a răspuns:

Ce impresie, șervețele cu muci! laughing

| IncredibleJoker67 explică (pentru suităr):

In fiecare episod imi venea sa plang. laughing

| TempestUV a răspuns:

A fost un anime frumos. Mias fi dorit ca si ceilalti sa o poata vedea pe Menma.E un anime care merita urmarit.

| styaos a răspuns:

A fost un anime super duper drăguţ şi super lacrimogen. Mi-a plăcut foarte mult şi nu cred că-i voi uita niciodată povestea sau anumite replici. Abia aştept să văd filmul, tocmai ce voiam să-l văd. hihihihi

| IncredibleJoker67 explică (pentru styaos):

Este filmul?

| styaos a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Îhî :3 doar că... nu mai găsesc link-ul sad

| IncredibleJoker67 explică (pentru styaos):

Sa mi-l dai si mie.

| styaos a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Eu ce-am zis că nu găsesc link-ul?