| PiinkSmiile a întrebat:

Hei! Ce manga dragut imi recomandati de citit? big grin

PS-As dori gen: Lilim Kiss,Kaichou wa Maid-sama,Vampire Knight, Chihayafuru etc. :X

Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Deci shojo? Ao haru ride,Tonari no kaibutsu-kun(personal,cred că manga este mult superioară anime-ului),Hibi Chouchou,Taiyou no Ie,Lock on!,Orange(de Takano Ichigo),Switch girl, Hiyokoi, Ookami shoujo to kuro ouji, Strobe edge.
Şi ceva slice of life:îţi recomand din toată inima Yotsubato! Poate nu e exact ceea ce cauţi, dar cred că îţi va plăcea.De asemenea, 3 Gatsu no Lion, Azumanga Daioh.

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Am o singura recomandare NU o sa fi dezamagita

Ciguatera
http://miauti.blogspot.ro/2012/12/ciguatera.html

| Ely_Lory_1999 a răspuns:

Pai Kamisama Hajimemashita...e chiar frumos..mai ales ultimele capitole..Manga la Sword Art Online.(nu prea citesc manga. dqar la Anime sunt omul tau)