| Ally1999 a întrebat:

ANIME. Puteti sa-mi spuneti denumirile unor manga mai interesante, shojou de preferat. Am citit Watashi ni xx Shinasai (apropo, vii-l recomand cu placere) sau Kaichou wa Maid Sama, Vampire Knight... Va rog. Scz pentru categorie...

Răspuns Câştigător
| Lora1 a răspuns:

-Ai hime
-chocolate cosmos
-mishonen produce
-othello
-random walk
-loveless
-host club
-pefect girl
-absolute boyfriend
-lovely complex (preferatul meu :X)
cam astea stiu happy

2 răspunsuri:
| puffii548 a răspuns:

Naruto Shippuuden: e foarte frumos si in plus sunt episoade si pe internet. Sper ca te-am ajutat. Fundalove struck?

| MariusZap a răspuns:

Citeste Naruto Manga, Bleach Manga si daca iti plac si Light Novels scrie pe google bakatsuki Highschool DxD e super nuvela si si animeul