| Shiro_9088 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste animeuri sau manga. Am vazut Lovely Complex, Vampire Knight, Naruto, Kaichou wa maid-sama si multe altele, le-am mentionat pe cele de mai sus sperand ca imi spuneti alte animeuri, acelea sunt date peste tot si inteleg si de ce, eu le iubesc:X. Fundita cel mai bun anime!

2 răspunsuri:
| BuFurnica a răspuns:

Bokura ga ita e supeeeeeeerb, si tot ce e pe animax, death note, etc...

| ExpertInLove a răspuns:

Daca te uiti pe animax atunci ai vazut si blich mie imi place si naruto, e mai misto shippuden. si mai e iarisi misto fairytails sunt misto naruto si cu fairytails sun printre primele trei din lume. Aa, si imi mai place si Inuiasha(nu stiu sigur daca se scrie asa, scuze).