| Dictus1278 a întrebat:

Hei! M-am uitat azi pe animax si am vazut ca a fost ultimul episod din Naruto o sa inceapa tot( pe animax) Naruto shippuden?

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Nu,cel puţin nu încă.

| ryuu a răspuns:

Mai mult ca sigur, prima serie va fi redifuzata.

| TempestUV a răspuns:

O sa apara Naruto Shippuden la Tv cand or zbura porci deci de sfatuiesc sa il vezi online. Daca te intereseaza poti sa te uiti aici http://rosub-anime-kage.info/anime/naruto-shippuden/

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Nu s-a dat pana acum deloc Naruto Shippuden la televizor, cel putin in Romania.Deci o sa reanceapa prima serie.