| xewgdnfn a întrebat:

Hey! Cine stie care a fost ultimul episod din " Naruto " care s. a difuzat la TV? Ca tin minte ca dupa aia nu au mai aparut episoade din "Naruto" la TV. Stiti cumva care a fost ultimul episod care a fost difuzat? Dau FUNDA! P. S : Nu ma refer la " Naruto Shippuden "de pe Animax sau la continuarea lui Naruto care a fost difuzata pe Animax ca nu m.am uitat. Ma refer la ultimul episod care a fost difuzat pe Jetix ca vreau sa ma uit in continuare si dupa aia sa ma uit la episoadele de unde am ramas din Naruto Shippuden. Dau FUNDA! Mersi mult :*:*:*

Răspuns Câştigător
| LOoPy a răspuns:

Http://www.animekage.com/seria-naruto.html sper sa iti fie de folos :|

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episodul 100 din naruto manga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naruto a fost omorat de sasuke

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasuke sa facut rau si la omorat pe naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe net toate episoadele cu naruto ca la tv nu mai le da de mult scrie pe google desene cu naruto in romana toate episoadele.