| AndraJimin a întrebat:

Hei otaku ^ ^
Am o intrebare... am vazut mai demult un video pe youtube cu un anime... era despre o fata care desena/picta toata ziua ca sa se angajeze sa faca un manga?! Si tot incerca, tot incerca si ii trimitea desenele la sefu' ei si lui nu ii placea... pana cand ea merge la un festival si vede artificiile, si i-o venit inspiratia si o pictat artificio si o fata si apoi sefului ei i-a placut
Mi s-a parut foarte WOW videoclipu' dar nu stiu ce anime este... va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Dragutzu_Gabryel_1996 a răspuns:

Animeul se num boku wa tomodachi ga sukunai