| AndreeaAS a întrebat:

Ce ziceti: merita sa merg la Otaku Festival? Cam ce pot faca colo, trebuie neaparat sa particip la concursuri si sa fiu costumata? Pot cumpara manga si alte chestii legate de anime? (Nu ma intereseaza cultura, as merge doar pentru anime si manga) Dau funda la cel care imi da un raspuns cat mai detaliat.

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa faci nimic, daca vrei te inscrii in programe, altfel mergi doar sa arunci cu privirea, cum fac majoritatea. Vor fi si standuri cu manga/anime/jocuri/merchandise de unde poti cumpara dupa cat te tine buzunarul.