| JuriQuinn a întrebat:

Hei pana la urma Sasuke se intoarce in konoha

Răspuns Câştigător
| OtakuForever a răspuns:

Daca ai citit manga capitolul de saptaman asta, Sasuke se va intorece in Konoha, si sa refacut vechea echipa 7, dar sa vedem daca se va intorce ca membru al echipei 7 pentru totdeauna sau ca candidat pentru postul de hokage (pentru. ca in capitolul asta el a zis ca vrea sa devina hokage), eu sper sa vina ca membru al echipei 7 pentru totdeauna nu ca hokage. Vedem pana sptamna viitoare.
Noapte buna.

8 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Tehnic vorbind, Sasuke s-a întors deja în Konoha împreună cu Taka şi Orochimaru pentru a-i întâlni pe "cei care ştiu totul". Citeşte manga!

Răspuns utilizator avertizat
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

De ce naiba ne mai intrebi daca ai vazut ca asta va face?

| Blackyuu a răspuns:

Mda... mai mult ca sigur. sau poate moare.

| SeeDifference a răspuns:

Da se va intoarce
.

| OtakuForever a răspuns:

Multumesc de funa.
La revedere.

| bogdan133 a răspuns:

Citeste manga si o sa afli, nu iti stricam suspanusul.

| DrugDREAMS99 a răspuns:

Da. Si te sfatuiesc sa citesti manga!