| HaXo24 a întrebat:

Pana la urma Sasuke se intoarce in Konoha?

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Am văzut toate episoadele Naruto şi nu cred că se va întoarce.
Peste 15, 20 de episoade se va termina sezonu Naruto şi mai ăncolo ( poate peste câteva luni / ani nici eu nu ştiu ) va începe Naruto Akipuden, acolo va continua acţiunea dintre Naruto şi Sasuke.
Acele episoade naruto akipuden sunt ei peste câţi-va ani, vor fii mai multe personaje, mai multe tehnici, puteri etc. va fi o altă acţiune etc.
Să ai o zii bună.

1 răspuns:
| mariacris98 a răspuns:

Nu se stie daca se va intoarce. Nici in manga nu arata. Eu sper sa se intoarca si sa redevina cel care a fost inainte.