| ihacoswhy a întrebat:

Cand se intoarce Sasuke in Konoha? Se va intoarce ca aliat? Care este sfarsitul?

3 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

Pai pana acum in manga el se aliaza cu itachi si merg impreuna dupa kabuto sa opreasca endo tensei, acum cred ca va deveni si el un pic mai bun. Nu avem decat sa asteptamhappy

| Andreaa a răspuns:

Heii :3 Sasuke o aparut in ultimul ep. aparut joia trecuta laughing, dar am citit manga si acum cica vrea sa devina hokagestraight face dar totusi ii va ajuta in razboi, pentru ca daca nu cine naiba il pune pe el hokage?straight face in fine :3 eu sper ca va deveni bun puppy dog eyes

| ihacoswhy explică (pentru Andreaa):

Stiu! chiar azi am gasit manga si am vazut ca in episodul 631 vine sasuke si ceilalti il cred tradator si ca cica vrea sa devina hokagelaughing si am vazut si episodul 632-Reintregirea echipei 7 si e chiar tarebig grin si am vazut si episoadele in care naruto descopera ca al 4-lea hokage este tatal lui si a fost prea tareXD