| K1der a întrebat:

As dori sa imi spuneti niste animeuri faine am vasiut Naruto, NAruto shipuden, bleach, one pice, keam vazut mi-ati pute spune ori ce gen nu conteaza

Răspuns Câştigător
| AndreiDanut1996 a răspuns:

Fairy Tail/Full Metal Alchemist/Dragon Ball/Hunter x Hunter (2011)

4 răspunsuri:
| Christiana14 a răspuns:

Tokyo Ghoul, Death Note, Mirai Nikki, Danganronpa, Noragami, Another, Lucky Star, Himouto! Umaru-chan......toate is faine, trebuie sa le vezi :3

| K1der explică (pentru Christiana14):

Ai vazut [Akame Ga kill] daca da spune-mi parerea ta desprt el

| Tenzor a răspuns (pentru K1der):

PFoaie uite-te neaparat la ala e best anime laughing

| Christiana14 a răspuns (pentru K1der):

Scuze...dar inca nu l am vazut. Am citit putin despre el...e destul de fain, cred ca merita vazut laughing Iti mai recomand, ca am vazut recent, Black Bullet, Kyoukai no Kanata si No Game No Life
Sunt foarte faine :3