| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune-ti si mie cate-va animeuri faine! As prefera ca animeurile sa contina si comedie si actiune!
Am vazut :
-one piece
-bleach
-naruto si naruto shippuden
-beelzebub
As dori si o descriere daca se poate!

Răspuns Câştigător
| Innsbruck a răspuns:

Comedie&Actiune - Fairy Tail
Intr-o zi o fata pe nume Lucy se intalnerste cu Natsu si merg impreuna la ghilda pe acre ea o adora. Ei sunt acolo foarte apropiati, exact ca o familie, apoi tot merg in misiuni si se intampla multe. Fiecare personaj are ceva amuzant in el.De exemplu Gray are ticul de a se dezbraca oriunde, oricand.

| maestruk a răspuns (pentru Innsbruck):

Misto anime, mai stii si altele? Dar sa contina mai multe episoade!

| Innsbruck a răspuns (pentru maestruk):

Bleach - 366+
One Piece - 600+
Full Metal Alchemist - are mai multe sezoane

5 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Blood+, detectiv conrad, chrono crusade

| thewomaninwhite a răspuns:

Pardon * detectiv Conan

| Jitariu_Ion_1989 a răspuns:

Atack on titan; akame ga kill; sao si blue exorcist... vezi pe youtube trailer la toate