| marinela92 a întrebat:

Hei TPU cum credeti ca se va termina Naruto, avand in vedere ultimul capitol manga aparut?

5 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Lalaie prea mult povestea acum la final daca nu moare unu important Naruto ii bate pe aia doi si linistea in lumea ninja va fi restaurata pe vecie, iar eu cuprins de nostalgia episoadelor trecute imi voi aprinde o tigare cu gandul la Guren si voi spune ca a fost un final de...

| Sarai a răspuns (pentru Denis777):

Guren O.o de ce la Guren?

| marinela92 explică (pentru Denis777):

La seriarul asta ma uit de cand aveam 12 ani rolling on the floorsi au trecut vreo 5 ani de atunci.iar daca maore Naruto, copilaria mea s-a dus

| Denis777 a răspuns (pentru Sarai):

A fost schitata foarte bine si un temperament pe masura.

| papyterier a răspuns:

Pai. mereu am fost fan Narusaku si eu cred ca Sakura va ajunge cu Naruto, Naruto hokage si Sasuke nu sunt prea sunt sigura, dar nu cred ca o sa moara merge si Karin sa il ajute si e pe drum si Gara cu Naruto si Sakura si mai apare cineva, dar acum nu sunt prea sigura de ce se va intampla, numai Kishimoto poate decide happy