| NのON a întrebat:

Pentru fanii Naruto (si cei care nu sunt sa nu-si bata joc)
Am auzit ca o sa se intoarca hidan, e adevarat?
Stiu ca nu apare in manga dar nu cred ca o sa-l lase madara in groapa aia dupa ce a pierdut tehnica edo tensei happy
Inca ceva, ce credeti despre ultimul capitol din manga?

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Am vazut intrebarea si mi-am zis ca trebuie sa intru in cont sa comentez ceva la o idiotenie asa mare de tip "geek"
Bai fratele meu, lasa c@c@turile astea cu Naruto ca mai mult te faci de ras sa mor eu laughing
Daca mai ai intrebari din astea pe viitor pune-le dracul pe un forum si nu mai umple site-ul asta cu rahaturile tale, capisce? happy

| NのON explică (pentru ionutzul31):

Fix ce am specificat mai sus, cei care nu inteleg despre ce vorbesc si cred ca lucrurile astea sunt idiotenii mai bine nu raspund, dc esti asa implicat, de parca ti-am injurat mama sau ceva de genu
Frate astea sunt subiecte de discutie in tema!
Dar ce sa-i faci...asa s-a nascut romanul cu probleme la cap sa se bage el neaparat in ****.
Bravo! Ai dovedit ca esti un sclav care nu are ce face si se leaga de pl altora laughing
Bafta la supt!

Răspuns utilizator avertizat