| AnaMariaJRock a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste animeuri si manga gen sport sau arte martiale?

(Am vazut : Kuroko no Basuke, Hajime no Ippo, Prince of Tennis, Kaeido Star, Haikyuu!, Baby Steps, Ace of Diamond, Free! Iwatobi Swim Club, Buzzer Beater, Ginga e Kickoff!, Area no Kishi, Major, Baki the Grappler, Initial D, Eyeshield 21, Slam Dunk, One Outs, Ginban Kaleidoscope ) happy

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Uite o manga interesanta REAL un gen pentru cei care isi traiesc viata in scaunele cu roti. E luat din fapte reale.

www.miauti.blogspot.com

| AnaMariaJRock explică (pentru Miauti):

Multumesc mult happy e chiar interesanta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Captain Tsubasa

Yu Yu Hackusho
Hakaima Sadamitsu
Inuyasha
Bleach

F-zero

| Skovgsravn a răspuns:

Fairy Tail
Bleach
11 Eyes
One piece
Ao no exorcist
Vampire Knight
Btooom!
Blood+
Hunter x Hunter
Naruto
Naruto Shippuden
FMA
Blood-c
Dragon Ball Z
Shingeki No Kyojin
Hakouki
Crede-ma trebuie sa le incerci pe toate sunt super tari

| AnaMariaJRock explică (pentru Skovgsravn):

In afara de Btooom! le-am vazut pe toate happy, dar mersi oricum, arigato gozaimasu.

| Glizy a răspuns:

Incearca Suzuka big grin