| Emma198 a întrebat:

Hei. Vreau si niste anime-uri de dragoste gen : Ao haru ride, Lovely complex, Kimi ni todoke, Kaichou wa maid sama, Ookami shoujo to kuro no uso.
Nu vreau sa fie cu magie, lupte sau chestii d-astea. Daca se poate sa aiba personaje ca cele din anime-urile de mai sus si sa nu fie hentai sau cu perversiuni.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Golden Time, mie mi-a placut mult happy

sau boku wa tomodachi ga sukunai. si ala a fost frumos happy

| Sakura13574 a răspuns:

Special a
Akagami no shirayukihime
Shigatsu wa kimi no uso

| wolfiuli a răspuns:

Hei! Un anime super dragut : Itazura na kiss ^_^. E super fain. Sper sa iti placahappy

| DomnisoaraAtotstiutoareNikki a răspuns:

Nu stiu desene cu anime-uri dar stiu o trupa supertare de anime-uri:NIGHTCOREbig grin

| Emma198 explică (pentru DomnisoaraAtotstiutoareNikki):

Nightcore-ul nu este o trupa. Este un gen de muzica.

| 1Noname1 a răspuns:

Sukkite li na eu