| Andreea5zxw a întrebat:

Niste anime gen : Ao haru ride, Kimi ni todoke, Kaichou Wa Maid-Sama!, Ookami Shoujo to Kuro Ouji + site-ul unde le pot gasi..va rog! happy

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei
Deci cauti un anime shoujo...sa vedem :
Bokura ga ita
Arcana famiglia
Akatsuki no yona
Uta no prince-sama
Paradise kiss
Tonari no kaibutsu-kun
Say i love you
Kamisama kiss
Lovely complex
Special A
Inu x boku ss
Din pacate, site-uri unde sa le vezi nu avem voie sa punem pe TPU, altfel raspunsurile vor fi sterse.

| Tincuta1502 a răspuns:

Nu stiu prea multe animeuri shoujo dar manga da, Namaikiyakari e tare super e o imbinare de sportul Baschet si un shoujo dragut. http://mangafox.me/manga/namaikizakari/ si e in engleza... ok bafta. :-)

| Another002 a răspuns:

Sigur... Ce zici de Amnesia; Diabolik lovers; Another; Sukitte ii na eu; Uta no Prince sama 1si2; Grisaia no kajitsu; Ginban Kaleidoscope; Brothers Conflict; Ouran high school host club; Hakushaku to yousei; Unu x Boku SS; Kamisama Hajimemashita1si 2; Vampire knight si Vampire knight guilty; Special A; Strike the blood; Rosario+Vampire Capu 1 si Capu 2; Tonari no Kaibutsu-kun si Fairy Tail