| FireLollipop사람에게 a întrebat:

Hello! ma puteti ajuta cu o problema?
cum pot sa il mai suport pe proful meu de mate cu mers de fetita freza de cocalar si haine de ihhh nu mai zic de ce cu glume proaste? mai fac si desenul cu el si va dati seama ca nu fac desenul ci mate iar desenul e cea mai mare pasiune a mea...mai am si un tocilar de coleg care parca il idolatrizeaza pe proful de mate bine colegul ala al meu e tuns castronlaughing))) se imbraca fix ca el sa nu exclud pantofii de manelist parca e proful de mate junior si nu pot sa ii suport mai ales colegul meu ii ia glumele proaste si le foloseste pe noi si incep sa ma satur deci va rog ce pot sa fac ca sa ma abtin sa nu innebunesc?! URGENT! la cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HellBlade a răspuns:

Aduna mai multi elevi si adunati-va la directoare/director.II spuneti ca face glume proaste despre voi/ca se imbraca prea strident.Ca nu are o frizura corespunzatoare...si alea alea.Directoarea va analiza vorbele spuse de voi si va lua o decizie. Daca nu vorbeste cu el in particular. Sper ca te-am ajutat...

20 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Daca nu`ti convine schimba scoala, doar nu ai vrea sa plece profesoru asa ca tu nu-l suporti tu?

| FireLollipop사람에게 explică:

Ce raspuns serios...sa sti ca abia astept sa plec de la nenorocita asta de scoala

| FireLollipop사람에게 explică:

Dar nici nu m-ar supara ideea ca el sa plece big grin

| FireLollipop사람에게 explică:

Mai am cu cine discuta? eu nu am zis ca imi pune note proste el pune note pe merit dar nu imi convien atitudinea lui daca am uitat sa mentionez ca ne injura cateodata pentru ca nu intelegem ceva cand ne explica...deci degeaba spuneti voi de mine...parca pe TPU trebuia sa intelegem problemele oamenilor nu sa ii jignim sau sa radem de ei dar cum credeti voi ca e mai bine

| pavel88 a răspuns:

Eu as zice sa te lasi de scoala si sa te apuci de baut sa mai fumezi niste iarba sa te droghezi sa furi sa te prostituezi.ca e mai bine asa.cel putin profesoru ala vrea sa va invete ceva dar nu are cui.cum vezi tu viata asta

| ROB3RT89 a răspuns:

Mai terminati-va cu textele astea! Nu cred ca e ok sa critici pe cineva dupa modul cum scrie! Facultate? 10 clase?! Ambele sunt egale cu 0 in ziua de azi daca n-ai scoala vieti! Dar tutus fiecare om e liber sa isi faca ce freza vrea si sa se inbrace cum vrea, nu trebuie sa-i dam tot felul de etichete!

| RXN a răspuns:

Copchila,pune mana si invata sa scrii corect,mai pune-ti la punct cultura muzicala,apoi mai judeca. Daca te descrimina,iti punea note intr-un mod incorect,etc, intelegeam de ce esti revoltata, dar asa...esti doar penibila.Problema e la tine,nu la ceilalti, iar daca nu-ti convine, esti libera sa pleci.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru RXN):

Ce problema ai tu cu muzica pe care o ascult eu? oricum multumesc de raspuns...

| Yummi a răspuns (pentru RXN):

Ba straight face ce draq te trezesti si tu cu `copchila`?straight face e problema ei. si` zi-mi si mie unde a scris gresitstraight face.O.O mai intai gandeste si` apoi scriehappy

| RXN a răspuns (pentru Yummi):

Copilita fara minte, poate vrei sa-ti spun tie in ce mod de a scrie ai, demn de o agramata.Mai ai si tupeu sa vorbesti.Citez"mai intai gandeste si apoi scrie.'.Nu da sfaturi fara sa le aplici.Te-am pupat.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru RXN):

Copilita, copchila...scuze dar nu te-ai saturat sa te iei de oameni asa fara motiv? in primul rand nue treaba ta cum scriu altii nu e treaba ta ce muzica asculta altii.Nu ai motiv sa te enervezi dar asta e adevarul...noi nu am vrut sa te jignim tu de ce o faci?

| FireLollipop사람에게 explică (pentru Yummi):

Se crede ''REGINA PAMANTULUI'' nici nu potsa inteleg cu ce drept imi vorbeste mie asa nici macar nu ma cunoaste... daca se face mai noi jignesti persoane pe care nu le cunosti...

| FireLollipop사람에게 explică (pentru FireLollipop사람에게):

Daca asa se face mai nou*

| Yummi a răspuns (pentru RXN):

Leam aplicat doar ca prostii nu inteleg anumite fraze.oh go on asta este, prostii cu prostii restul cu noi(ew si MsVampirekid12)

| FireLollipop사람에게 explică (pentru Yummi):

Draga nu fi rea laughing noi suntem agramati.Toti suntem agramati ea e perfecta.Eu tot nu pot sa inteleg ce am scris gresit...hai sa ii multumim de complimentlaughing)))

| RXN a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

Tu habar nu ai ca exista semne de punctuatie[virgule,puncte, etc ca sa nu zici ca te injur] si ca la inceputul propozitiilor se pune majuscula.
Inteligenta cealalta nu stie sa foloseasca cratimele si stalceste cuvintele.
Daca nici acum nu intelegeti, poate o veti face atunci cand veti ingrosa randurile absolventilor de liceu fara Bac sau a celor cu numai 10 clase. Tari in gura sunteti, dar nu la modul bun.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru RXN):

Multumesc de compliment. Ma bucur ca tu esti desteapta.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru RXN):

Scuza-ma, tu esti perfecta?! Deci, chiar ma bucur ca tu esti desteapta...

| FireLollipop사람에게 explică (pentru RXN):

Pana la urma sunt doar niste virgule...ok? Eu le folosesc dar toata faza e ca aici cand scrii la calculator nu sunt asa de importante mereu. Nu a zis nimeni ca nu le folosesc la o tema sau ceva de genul dar cand scriu la calculator pe mess sau facebook nu sunt obisnuita sa le folosesc. Nu trebuie sa faci atat caz pentru niste semne de punctuatie, gata cu exageratul. Imi e sila sa ma cert cu persoane pe care nu le cunosc (si presupun ca nici tie nu iti face asa mare placere ) asa ca sa terminam cu cearta.