| Oan_Oana_1998 a întrebat:

Am o intrebare acum cateva zile m-am tuns bob si nu imi sta deloc bine >.< colegii fac ceva gen "ai parul parca ii un castron" si glume proaste si m-am decis sa imi pun extensii dar intrebarea mea e extensiile cu clame (am vazut la o prietena) se pot pune la 14 ani si daca da cat ar costa si cam cate ar trebui sa imi cumpar? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| BeatriceMocanu a răspuns:

Vand Extensii Divisima 55 cm clip on din par natural noi-nouțe ambalate.

Se pot vopsi, coafa, indrepta si orice doriti dumnevoastra deoarece sunt din par natural. Daca doriti sa aveți un par des si lung pentru ocazii sau in viata de zi cu zi.

Pentru poze si mai multe detalii lasati-mi mesaj.
Daca doresti le vand la jumatate de pret 150 lei, deoarece eu mai am inca 3 seturi happy

| Imstrong a răspuns:

Nu-ti pune extensii, iti va sta extrem de urat.
Dar ca sa-ti creasca parul poti sa-ti faci masca cu ulei de ricin, este foarte ieftin si il gasesti la farmacie, insa trebuie sa repeti operatiunea asta odata pe saptamana timp de 3-4 luni. Paa!

| Anitta97 a răspuns:

Incearca extensiile cu clame, nu este nimic rau, dar trebuie neaparat sa fie aceeasi culoare cu parul tau si nu foarte lungi. trebuie aranjate in fiecare zi... uite-te prin mall si sfatuieste-te cu cineva de acolo happy

| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu iti pui extensii acum pentru ca nu o sa se vada bine parul tau daca e foarte scurt se va vedea bufant sus si foarte suptire jos (capul tau va fi ca un balon cu sfoara) te sfatuiesc sa iti iei o placa si o perie rotativa si ti-l poti aranja foarte usor! inca se mai poarta bobul dar trebuie ingrijit