| zufi a întrebat:

Salut.prietenul meu avea parul ceva mai lung.si acum s-a tuns si nu imi mai pare dragut ca inainte sau ceva de genu seamana cu un tocilar cu freza asta noua.asta inseamna ca il plac numai pentru exterior?straight face

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Inseamna doar ca ti se pare un strain. Ai corelat toate acele sentimente si intamplari traite cu imaginea lui. Acum ti se pare ceva dubios. Parca ai avea alta persoana alaturi. Te vei obisnui cu timpul. Ai putea sa faci o remarca gen : Sa stii ca erai mai sexy inainte.

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Nu e nimic grav, il placi la fel de mult, dar te-ai obisnuit cu cealalta "infatisare" a lui. iar acum ceva pare in neregulahee hee Oricum, nu-i problema parul creste big grin

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu, asa patesc si eu de fiecare data cand prietenul meu se tundehee hee Dar in 5 min imi trece. Te obisnuiesti mai greu, asta e!

| just|breathe a răspuns:

Nu.happy. Doar ca te-ai obisnuit cu vechea lui coafiura si iti placea foarte mult, iar acum schimbarea aceasta te face sa il crezi urat.Cu siguranta, in cateva zile te vei obisnui cu noua lui infatisare si iti va placea.happy.

| *Lyttle.me* a răspuns:

Eu zic ca daca il placeai doar pentru exterior, te desparteai de el din cauza parului mai scurt thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun cazwinking. Daca erai cu el doar pentru ce era inainte, si acum nu prea iti vine sa mai comunici asa cu el si parca te uiti dupa altii, cred ca da, il placi pentru exterior. Daca pus si simplu ti se pare ca nu-i sta chiar asa de bine dar n-ai nicio problema in comunicare, nu!

| nico_3624 a răspuns:

Conteaza putin asta, dar o sa te obisnuiesti cu noua lui tunsoare, si pana la urma parul creste, cel mai mult e important daca dragostea, unul pentru altul, nu tunsoarea.