| MдĐдLiNид a întrebat:

Heloo all... As vrea niste anime yaoi bune ( in afara de Papa to Kiss in the Dark, Okane ga Nai!, junjou romantica 1/2 si gravitation) daca se poate ro sub. Plus ca eu cam sunt certata cu google-ul asta rezultand din faptul ca nu prea le gasesc eu asa usor deci sa fie ceva ce il gasesc online. Ms anticipat, dau funda.

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Singurul anime yaoi pe care il stiu si a facut furori in toata lumea e Pico x Chico sau Pico x Chico x Coco (Boku no Pico)

Cand cauti pe google alegi mereu versiunea internationala, NU google Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| Zoki a răspuns:

Nu am vazut multe, din cauza ca majoritatea au o grafica care nu imi place. Oricum, adaugand la ce ai spus tu am mai vazut:
Loveless -este destul de interesant dar nu e chiar yaoi, e shonen ai, la fel ca Sekai ichi hatsukoi (care nu pot sa cred ca l-ai ratat! Este legat de anumite personaje din Junjou Romantica si are aceeasi grafica) Mie spre exemplu imi place mai mult Sekai Ichi Hatsukoi pentru ca are o poveste de background mai dezvoltata( in comparatie cu Junjou Romantica)

| Hatsune a răspuns:

Sekai ichi hatsukoi 1/2, Loveless, Kirepapa, Fujimi Orchestra, Enzai, Haru Wo Daiteita, Fake!, Kachou no Koi, Kizuna, Love Stage, Vassalord ...pe astea t-i le recomand happy