| DarkVampiress a întrebat:

Hey, cate episoade are in total Diabolik Lovers?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 1 are 12 episoade, iar sezonul 2 doar doua deocamdata ^^

| DarkVampiress explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, ce usurare, am crezut ca are doar un sezon laughing :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkVampiress):

^^ Cu placere.

| DarkVampiress explică (pentru anonim_4396):

Hey, am cautat peste tot sez 2 sau episodul 13 si nu imi da absolut nimic... sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkVampiress):

Sezonul 2 episodul 13? Ti-am zis, la sezonul 2 sunt doar 2 episoade aparut deocamdata.
Si in caz ca te refereai la sezonul 1, are doar 12 episoade.

| DarkVampiress explică (pentru anonim_4396):

Nu la asta, am cautat sez 2 ep 1 sau cum sez 1 are 12 ep am crezut ca aia au facut continuarea si au scris episodul ca si cum ar fi fost continuarea adica ep 13 si nu am gasit nimic, stii cumva vreun site in care sa aiba sez 2 subtitrat?

| DarkVampiress explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru DarkVampiress):

*vin cu un raspuns intarziat de o sapt*

Cu placere laughing